Tarr Péter Újságíró / Tarr Péter | Alfahír

  1. Szántó Péter (újságíró) – Wikipédia
  2. Darák péter
  3. Tagadja a bűncselekmény elkövetését a Teréz körúti robbantás gyanúsítottja - PestiSrácok
  4. Menekülnek az újságírók a Hír Tv-től | Magyar Hang
  5. Gács péter
  6. Munk péter

Karanténba zárta az idei augusztus és a G-nap közötti időszakot a Hír Tv – Magyar Hang Nem tüntették el, csak szimbolikus lépéssel áthelyezték az elmúlt három év anyagait. Távozott Hauser Antal és Varga Mónika is. Az egyik névtelenséget kérő távozó lapunknak arról számolt be: Szikszai Péter az első nap közölte egy rögtönzött értekezleten, hogy pontosan az következik, ami a G-nap előtt volt. "Aki bekapcsolja a Hír Tv-t, ezt láthatja is. A Fidesz totálisan szervilis, szakmaiságot teljesen nélkülöző kiszolgálása megy" – fogalmazott. Kitért arra is forrásunk, hogy azokat a riportereket, akik keresztkérdéseket mertek feltenni fideszeseknek, többször is figyelmeztették, hogy nem kéne. "Aztán elkezdtek jönni a propagandasajtóból az új emberek, ezzel párhuzamosan egyre több újságíró elment. Körülbelül három hónap alatt jórészt lecserélődött a tartalomért felelős stáb" – mondta. Más is azt emelte ki, hogy teljesen megváltozott a szerkesztőségi munka, megszűnt a szabad légkör, és nem jó hangulatú hely már a Hír Tv.

Szántó Péter (újságíró) – Wikipédia

Értékelés: 89 szavazatból A cím arra a lóra utal, amelyet Friedrich Nietzsche pillantott meg 1889. január 3-án, torinói lakásából kilépve. A kocsi elé kötött ló megmakacsolta magát, mire a kocsis ostorral ütlegelni kezdte. A filozófus odalépett a lóhoz, majd hatalmas zokogásban kitörve átölelte. Miután szolgája hazavitte, ágyba tette Nietzschét, aki innentől kezdve élete hátralévő 10 évét némán, szellemi leépülésben töltötte. Bemutató dátuma: 2011. március 31. Forgalmazó: Cirko Film Stáblista: Díjak és jelölések Berlini Nemzetközi Filmfesztivál 2011 Európai Filmdíj 2011

Darák péter

Szántó Péter Szántó Péter 2016-ban Született 1952. január 10. Pécs Elhunyt 2018. április 12. (66 évesen) [1] Budapest Állampolgársága magyar Foglalkozása író újságíró vállalkozó Kitüntetései Móricz Zsigmond-ösztöndíj (1982) a Magyar Érdemrend lovagkeresztje (2007) A Wikimédia Commons tartalmaz Szántó Péter témájú médiaállományokat. Szántó Péter ( Pécs, 1952. január 10. – Budapest, 2018. április 12. ) magyar író, [2] [3] újságíró, [4] kommunikációs szakember. [5] Életpályája [ szerkesztés] Apja Szántó Tibor [6] író, [7] a kor progresszív, reformer folyóirata, a Dunántúl (1952-1956) alapító főszerkesztője, aki először szólaltatta meg az olyan elhallgattatott írókat, mint Mándy Iván, Weöres Sándor, Kodolányi János vagy Sinkó Ervin. Igazgatta a Dunántúli Magvető Kiadót és a Dunántúli Írók Szövetsége vezetője volt. (A Dunántúl 1957 januári betiltása és Szántó Tibor bebörtönzése [8] után Jelenkor néven jelent meg. ) Anyja Varga Irén asszisztensnő. Iskoláit szülővárosában végezte, 1970-ben érettségizett a Nagy Lajos gimnáziumban, majd jogi diplomát szerzett.

Tagadja a bűncselekmény elkövetését a Teréz körúti robbantás gyanúsítottja - PestiSrácok

Menekülnek az újságírók a Hír Tv-től | Magyar Hang

pan péter

Gács péter

  • Kezelése
  • Tarr péter újságíró
  • Tarr Péter | Alfahír

Munk péter

péter pán

Egy élet, egy komédia (Kisalföld, 1985) Ágyra járunk ( Film, Szinház, Muzsika, 1985) Kell a kötél? A Halált okozó c. rádiójátékról (Új Tükör, 1986) Szerző, de nem címszó, Szántó Péter: Ágyrajárók (Mozgó Világ, 1986) Kiss Eszter: Két színházi este Győrben (1986) Szántó Péter: És ilyen a boksz? (Könyvfalók) Az LGT sztori a XXI. Században (RTL Klub) Marafkó László: A szerkesztő és az élő "páncéling" ( Jelenkor, 2012) Valuska László: A szerző is meghalt a végén (KönyvesBlog, 2018) Jegyzetek [ szerkesztés] Nemzetközi katalógusok WorldCat VIAF: 387153895170402410009 PIM: PIM71096 LCCN: n2019003071

újságíró

A Wikipédiából, a szabad enciklopédiából. Gárdos Péter ( 1940. – Budapest, 1956. október 25. ) újságíró, a Magyar Távirati Iroda (MTI) fotóriporter gyakornoka, aki 1956 -ban a Kossuth téren a sortüzek áldozata lett 16 éves korában. Gárdos Péter volt kollégája, Keleti Éva visszaemlékezése szerint a nagymamájával élt együtt, szüleit 1944 -ben az auschwitzi vagy mauthauseni munkatáborban meggyilkolták. Kulka Ernő szerint, aki akkor az MTI fotóriportere volt "pontos, megbízható, tisztelettudó gyerek" volt. Az MTI honlapja szerint a hírügynökségnél évtizedekig senki nem tudott róla, hogy a harcoknak MTI-s újságíró is áldozatává vált. Az október 25-i sortűz 50. évfordulóján avatták fel Gárdos Péter emléktábláját, amelyet az MTI Nap-hegy téri épületének falán helyeztek el. Keleti Éva így emlékezett vissza rá: "Én úgy emlékszem, hogy 1956. október 25-én Gárdos Péter Bojár Sándorral együtt ment el. Gárdos Péter gyakornok volt, ahogy abban az időben a fotóriporterek mellett dolgozó világosítók.

Tagadja a bűncselekmény elkövetését a Teréz körúti robbantás gyanúsítottja Lecserélte ügyvédjét a Teréz körúti robbantás gyanúsítottja, P. László – értesült a PestiSrá A fiatalember képviseletét meghatalmazott védőként keddtől Brunner Tamás látja el. Az ügyvéd a PestiSrá azt nyilatkozta, hogy ügyfele a lehetőségekhez képest jól van, ám az ügyben vallomást továbbra sem tett. A védő hozzátette, hogy P. László – miután panasszal élt a gyanúsítással szemben – annyit közölt kihallgatóival, hogy nem követte el azt a bűncselekményt, amit a terhére rónak. Brunner Tamás azt is elmondta, hogy még a héten jogerős döntést fog hozni a bíróság arról, hogy előzetes letartóztatásban tartják-e védencét. Emlékezetes, 2016. szeptember 24-én példátlan támadás érte a magyar rendőrséget, hiszen aznap este egy házi készítésű, repeszképző anyagokkal kombinált robbanószerkezet robbant a fővárosi Teréz körúton, amelyben két rendőr súlyosan megsérült. Papp Károly országos rendőrfőkapitány szerint a támadás célpontjai kétséget kizáróan a rendőrök voltak, ki akarták végezni őket.